Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
xxx


Autorski Tekst Czerwonego Hrabiego 

Historyjka Czerwonego Hrabiego czyli Kukułka w Koronie
xx
xx
Światopogląd mojego kota 
xx

Mam Kota. Czarnego kocura z białym kołnierzykiem i białymi bucikami na łapkach zwanego w rodzinie Mruczkiem. Śliczna bestia, kocham ją bardzo ale to diable zaczęło mi  narzucać swoje poglądy

Do niedawna miałem taki , może niedobry ale luzacki zwyczaj zdejmowania wieczorem skarpetek  i rzucania ich pod biurko w moim pokoju. Cała rodzina próbowała mnie tego oduczyć, nadaremnie. Ostatnio jednak tego już nie robię. Mruczek postanowił mnie tego oduczyć i udało mu się skutecznie kiedy kilkakrotnie naszczał w porzucone pod biurkiem skarpetki

Żona twierdziła, że niezbyt dbam o swój wygląd. Prawie całą zimę przechodziłem  a raczej przejeździłem w dziurawych butach. Trochę  nogi robiły się mokre gdy wyszedłem w śnieg ,ale te parę kroków do samochodu nie dopingowało mnie do kupna nowych  a z wierzchu stare były sobie całkiem – całkiem. Trwało to dopóty – dopóki nie zainteresował się sprawą Mruczek. Naszczał mi parę razy w buty. Cel swego działania udowodnił tym, że nie szczał w nowe które dzięki jego interwencji kupiłem.

Mruczek ma też  jakąś fobię na media. 

Niedawno za czytanie prasy naraził mnie na śmieszność, wstyd i szykany.

 Kiedy szykowałem się na wyjazd do Warszawy naszczał mi w reklamówkę z gazetą czego nie zauważyłem. Rozlokowałem się w autobusie, zapaliłem sobie światełko, wyjąłem gazetę...  i poczułem silny smród. Wszyscy pasażerowie, w tym siedzący obok mnie mężczyzna spojrzeli na mnie i zobaczyli, — o zgrozo —  że czytam „ Gazetę Wyborczą”. Kierowca za to wyrzucił mnie z autobusu.

Ostatecznie do Warszawy pojechałem swoim samochodem.  Kiedy jednak w przydrożnym barze zamówiłem flaczki i wyjąłem  z reklamówki tym razem tygodnik „ Nie” znów poczułem znajomy smród. Nie czekałem aż mnie wyrzucą , wyszedłem sam. Idąc do samochodu zawyłem:
—Mruczek!!! Mam już tego dość, nie cierpię antysemityzmu.

W samochodzie przypomniało mi się, że mam kanapki. Jedząc, sięgnąłem po egzemplarz „ Wprost ”. Od smrodu zebrało mi się na wymioty. Na dnie reklamówki : "Trybuna"  " Nasz Dziennik" , "Polska"  "Rzeczpospolita" i parę innych tytułów. Wszystko oszczane.

Uff! Odetnąłem z ulgą a więc mój kot nie jest antysemitą. Rozumiem, że zwalcza brudne skarpetki i dziurawe buty ale czemu zwalcza Media?

 Edmund Bared
(  2001 - 2008)

Monitoring

 Monitoring 

Powrót do początku strony

 Powrót do strony głównej